NS Honor Roll - 3rd Nine Weeks

NSLogo
All A’s
3rd Grade - Kara Allen, Isabella Armantrout, Cintia Banda, Charles Beam, London Cotter, Gabriella Huston, Kierra Thacker.

4th Grade
- Zuriel Burkett, Kya Davis, Gavin Elmore, Lindsey Evans, Carson Hathaway, Campbell Kerns, Eliza Lewis, Maxwell Retter, Brianna Williams.

5th Grade
- Shelby Arnold, Elianna Banda, Vanderlei Burkett, Luke Collins, Madilynne Cotter, Araceli Floreano, Keegan Livingston, Jace O’Connor, Zachary Ordonez, Marisol Osornio, Becca Overleese, Elizabeth Prinkey, Oaklee Reichard, Donovan Shinaver, Addison Thornburg, Jacob Thornburg, Kiernan Watson.

6th Grade
- Annalise Banda, Owen Dowler, Skylar Dye, Camryn Fischer, Zackary Fulk, Rylan Glunt, Jesse Gonzales, Camille Helmick, Angel Nieto, Alec Spence, Sullivan Thomas.

All A’s and B’s
3rd Grade - Wilson Aguilar-Mendez, Avery Allen, Valeria Avila, Logan Besser, Allyson Carter, Quenton Charles, Levi Clark, Adrian Cline, Sofia Emerick, Trace Green, Madison Holden, Ryleigh Jones, Emmi Kreiner, Leah Means, Cameron Miller, Luis Nieto, Dawson Overleese, Mia Reichard, Alena Ruiz, Taysen Stewart, Robert Stone, Asa Vaughn, Rylin Wall, Ayden Williams.

4th Grade
- Arleth Banda, Andrew Bowers, Keian Brockman, Jayson Connor, Carter Dupuis, Grant Elliott, Joselin Floreano, Chloe Fox, Angeline Gonzalez-Garcia, Nikolai Leedom, Sophia Noggle, Oscar Reyna-Ochoa.

5th Grade
- Wendy Aguilar-Mendez, Emma Blankley, Karissa Campbell, Raquel Carmona, Sofia Casillas-Cantu, Kaylyn Cassity, Alexander Cinto Bravo, Miranda Clark, Anevicia Cox-Ramos, Ena Durbin, Colton Emerick, Alexus Guzman, Mikaylee Hoffman, Brennan Hoggatt, Grace Jefferis, Gracie Jones, Mya LaFuze, Eden Lewis, Quincy Middaugh, Audrie Miller, Evelynn Miller, Gabrielle Ordonez, Auston Roth, Kamran Shelby, Rodney Sickels, Bailey Sites, Trendon Spence, Sydney Welch, Anthony Wyant.

6th Grade
- Josiah Bowers, Kolson Clemons, Damon Dupuis, Andrew Osornio-Machuca, Kylie Raymond, Corbin Richards, Makenna Simmons, Conner Walser.All A’s
3rd Grade - Kara Allen, Isabella Armantrout, Cintia Banda, Charles Beam, London Cotter, Gabriella Huston, Kierra Thacker.

4th Grade
- Zuriel Burkett, Kya Davis, Gavin Elmore, Lindsey Evans, Carson Hathaway, Campbell Kerns, Eliza Lewis, Maxwell Retter, Brianna Williams.

5th Grade
- Shelby Arnold, Elianna Banda, Vanderlei Burkett, Luke Collins, Madilynne Cotter, Araceli Floreano, Keegan Livingston, Jace O’Connor, Zachary Ordonez, Marisol Osornio, Becca Overleese, Elizabeth Prinkey, Oaklee Reichard, Donovan Shinaver, Addison Thornburg, Jacob Thornburg, Kiernan Watson.

6th Grade
- Annalise Banda, Owen Dowler, Skylar Dye, Camryn Fischer, Zackary Fulk, Rylan Glunt, Jesse Gonzales, Camille Helmick, Angel Nieto, Alec Spence, Sullivan Thomas.

All A’s and B’s
3rd Grade - Wilson Aguilar-Mendez, Avery Allen, Valeria Avila, Logan Besser, Allyson Carter, Quenton Charles, Levi Clark, Adrian Cline, Sofia Emerick, Trace Green, Madison Holden, Ryleigh Jones, Emmi Kreiner, Leah Means, Cameron Miller, Luis Nieto, Dawson Overleese, Mia Reichard, Alena Ruiz, Taysen Stewart, Robert Stone, Asa Vaughn, Rylin Wall, Ayden Williams.

4th Grade
- Arleth Banda, Andrew Bowers, Keian Brockman, Jayson Connor, Carter Dupuis, Grant Elliott, Joselin Floreano, Chloe Fox, Angeline Gonzalez-Garcia, Nikolai Leedom, Sophia Noggle, Oscar Reyna-Ochoa.

5th Grade
- Wendy Aguilar-Mendez, Emma Blankley, Karissa Campbell, Raquel Carmona, Sofia Casillas-Cantu, Kaylyn Cassity, Alexander Cinto Bravo, Miranda Clark, Anevicia Cox-Ramos, Ena Durbin, Colton Emerick, Alexus Guzman, Mikaylee Hoffman, Brennan Hoggatt, Grace Jefferis, Gracie Jones, Mya LaFuze, Eden Lewis, Quincy Middaugh, Audrie Miller, Evelynn Miller, Gabrielle Ordonez, Auston Roth, Kamran Shelby, Rodney Sickels, Bailey Sites, Trendon Spence, Sydney Welch, Anthony Wyant.

6th Grade
- Josiah Bowers, Kolson Clemons, Damon Dupuis, Andrew Osornio-Machuca, Kylie Raymond, Corbin Richards, Makenna Simmons, Conner Walser.
UCJSHS Honor Roll - 3rd Nine Weeks
UCJSHS Perfect Attendance - 3rd Nine Weeks
Randolph Eastern School logo
    • Central Office

      Randolph Eastern School Corp
      731 N. Plum Street
      Union City, IN 47390

      Lisa Smith, Superintendent
      Tel: 765-964-4994
      Fax: 765-964-6590
    • Jr.-Sr. High School

      Union City Jr.-Sr. HS
      603 N. Walnut Street
      Union City, IN 47390

      Aaron Black, Principal
      Tel: 765-964-4840
      Fax: 765-964-3775
    • Elementary

      North Side Elementary
      905 N. Plum Street
      Union City, IN 47390

      Mark Winkle, Principal
      Tel: 765-964-6430
      Fax: 765-964-3445
    • Vision Statement

      RESC will inspire, instruct, and support our students as they develop into responsible, productive citizens.
  • Location