NS Honor Roll for 4th Nine-Week Period

NSLogo
Congratulations to the following students for earning Honor Roll during the 4th nine-week period:

3rd Grade- All A’s- Kara Allen, Valeria Avila, Cintia Banda, Logan Besser, Allyson Carter, Gabriella Huston, Emmi Kreiner, Luis Nieto, Dawson Overleese, and Alena Ruiz.

3rd Grade A’s and B’s- Wilson Aguilar-Mendez, Avery Allen, Isabella Armantrout, Adalynn Banda, Charles Beam, Mylie Bocanegra, Levi Clark, London Cotter, Sofia Emerick, Trace Green, Madison Holden, Ryleigh Jones, Addison Meade, Leah Means, Jayden Moore, Rosie Ramos, Mia Reichard, Robert Stone, Kierra Thacker, Asa Vaughn, Ayden Williams, and Taysen Stewart.

4th Grade All A’s- Keian Brockman, Zuriel Burkett, Jayson Connor, Kya Davis, Grant Elliott, Gavin Elmore, Campbell Kerns, Nikolai Leedom, Eliza Lewis, Ezequiel Mayorga, Sophia Noggle, Khyira Randall, Maxwell Retter, and Brianna Williams.

4th Grade A’s and B’s- Arleth Banda, Jordan Barron, Andrew Bowers, Paige Brown, Alondra Corona-Lara, Lindsey Evans, Ryan Flores-Wine, Chloe Fox, Preston Gahret, Samantha Gellinger, Alejandro Gonzalez, Ava Gregg, Carson Hathaway, Xavier Hill, Mylee Hoffman, Aaden Linder, Aviana Ramos, Nathaniel Partin, Devon Smith, and Abby Stapleton.

5th Grade All A’s- Shelby Arnold, Elianna Banda, Emma Blankley, Lee Charles, Jayden Chavez, Alexander Cinto Brave, Luke Collins, Madilynne Cotter, Anevicia Cos-Ramos, Ena Durbin, Colton Emerick, Araceli Floreano, Keegan Livingston, Jace O’Connor, Marisol Osornio, Becca Overleese, Elizabeth Prinkey, Oaklee Reichard, Rodney Sickels, Bailey Sites, Addison Thornburg, and Kiernan Watson.

5th Grade A’s and B’s- Payton Abling, Wendy Aguilar-Mendez, Sammantha Ash, Vanderlei Burkett, Kaylyn Cassity, Miranda Clark, Blake Curry, Maegan Dickmann, Mikaylee Hoffman, Brennan Hoggatt, Ava Jefferis, Gracie Jones, Mya LaFuze, Eden Lewis, Quincy Middaugh, Audrie Miller, Evelynn Miller, Kyra Mullens, Gabrielle Ordonez, Zachary Ordonez, Auston Roth, Kamran Shelby, Donovan Shinaver, Trendon Spence, Jacob Thornburg, Luis Velasco, and Sydney Welch.

6th Grade All A’s- Owen Dowler, Skylar Dye, Camryn Fischer, Zackary Fulk, Rylan Glunt, Jesse Gonzalez, Angel Nieto, Makenna Simmons, Alec Spence, Sullivan Thomas, and Kaybree Ward.

6th Grade A’s and B’s- Annalise Banda, Wade Botkin, Camille Helmick, Carlos Lara, Lilianna Luciano-Keener, Timothy McClure, Andrew Osornio-Machuca, Kylie Raymond, Corbin Richards, and Conner Walser.
UCJSHS Honor Roll for 2nd Semester
NS Iron Sharpens Iron - May 18
Randolph Eastern School logo
    • Central Office

      Randolph Eastern School Corp
      731 N. Plum Street
      Union City, IN 47390

      Lisa Smith, Superintendent
      Tel: 765-964-4994
      Fax: 765-964-6590
    • Jr.-Sr. High School

      Union City Jr.-Sr. HS
      603 N. Walnut Street
      Union City, IN 47390

      Aaron Black, Principal
      Tel: 765-964-4840
      Fax: 765-964-3775
    • Elementary

      North Side Elementary
      905 N. Plum Street
      Union City, IN 47390

      Mark Winkle, Principal
      Tel: 765-964-6430
      Fax: 765-964-3445
    • Vision Statement

      RESC will inspire, instruct, and support our students as they develop into responsible, productive citizens.
  • Location